Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rádi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rád

Frissítve: ma
Eladó ház Rád 180 nm
20
125 millió Ft 694,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rád
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
877 m² telek
6 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Rád 180 nm
20
125 millió Ft 694,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rád
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
877 m² telek
6 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Rád 200 nm
K
20
139,9 millió Ft 699,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rád
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
800 m² telek
5 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Rád, Váci út 56 175 nm
20
149,9 millió Ft 856,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rád, Váci út 56
175 m² terület
700 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Rád, Rákóczi utca 2182 nm
2
65 millió Ft 29,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rád, Rákóczi utca
Ingatlan iroda logó
2182 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Rád, Nincs utca 883 nm
2
23,5 millió Ft 26,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rád, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
883 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Rád, Nincs utca 780 nm
3
21,9 millió Ft 28,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rád, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
780 m² telek

Frissítve: 20 napja
Eladó telek Rád, Nincs utca 827 nm
3
24,8 millió Ft 30 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rád, Nincs utca
Ingatlan iroda logó
827 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 9 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Rád 3052 nm
0
3 millió Ft 983 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Rád
3052 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.