Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rajkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rajkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rajka

Frissítve: ma
Eladó ház Rajka 160 nm
18
101,75 millió Ft 635,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rajka
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
770 m² telek
6 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Rajka 200 nm
20
113,79 millió Ft 568,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rajka
Ingatlan iroda logó
200 m² terület
863 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Rajka, b 90 nm
K
20
65 millió Ft 722,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rajka, b
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1241 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Rajka 104 nm
18
169 millió Ft 1,63 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Rajka
Ingatlan iroda logó
104 m² terület
2000 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Rajka eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Rajka 74 nm
20
51,36 millió Ft 694,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Rajka
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
3 szoba
földszint

Frissítve: ma
Eladó lakás Rajka 60 nm
9
55,3 millió Ft 921,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Rajka
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
3 szoba
1. emelet

Frissítve: ma
Eladó lakás Rajka 95 nm
10
55,29 millió Ft 582 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Rajka
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
2 szoba
3. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Rajka 611 nm
13
2 350 000 Euro
860,1 millió Ft 1,41 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Rajka
Ingatlan iroda logó
611 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.