Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rásonysápberencsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rásonysápberencsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rásonysápberencs

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Rásonysápberencs 72 nm
16
12 millió Ft 166,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rásonysápberencs
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
2140 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Rásonysápberencs 130 nm
20
21,5 millió Ft 165,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rásonysápberencs
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
2247 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Rásonysápberencs 130 nm
20
21,5 millió Ft 165,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rásonysápberencs
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
2247 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Rásonysápberencs 130 nm
20
21,5 millió Ft 165,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rásonysápberencs
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
2247 m² telek
4+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.