Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rátóti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rátóti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rátót

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Rátót 275 nm
20
31,3 millió Ft 113,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rátót
Ingatlan iroda logó
275 m² terület
1705 m² telek
1 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Rátót 107 nm
1
40 millió Ft 373,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rátót
107 m² terület
1251 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Rátót 275 nm
K
16
31,3 millió Ft 113,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rátót
Ingatlan iroda logó
275 m² terület
1705 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó telek Rátót 1510 nm
4
11,5 millió Ft 7,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rátót
Ingatlan iroda logó
1510 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.