Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rédei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rédei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Réde

Frissítve: ma
Eladó ház Réde 88 nm
20
16,5 millió Ft 187,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Réde
Ingatlan iroda logó
88 m² terület
2478 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Réde 81 nm
13
17,9 millió Ft 221 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Réde
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
2187 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Réde 180 nm
20
49,9 millió Ft 277,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Réde
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
6045 m² telek
7 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Réde 80 nm
13
14,9 millió Ft 186,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Réde
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1070 m² telek
1 szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.