Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rimóci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rimóci ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rimóc

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Rimóc 150 nm
8
18 millió Ft 120 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rimóc
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1205 m² telek
6 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Rimóc 147 nm
K
20
26,9 millió Ft 183 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rimóc
Ingatlan iroda logó
147 m² terület
695 m² telek
4 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Rimóc 70 nm
20
12,4 millió Ft 177,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rimóc
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
878 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Rimóc 171 nm
20
24,9 millió Ft 145,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rimóc
Ingatlan iroda logó
171 m² terület
1789 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Rimóc 131 nm
14
53 millió Ft 404,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Rimóc
Ingatlan iroda logó
131 m² terület
2646 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.