Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rózsaszentmártoni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rózsaszentmártoni ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rózsaszentmárton

Frissítve: ma
Eladó ház Rózsaszentmárton 70 nm
K
17
17 millió Ft 242,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rózsaszentmárton
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1195 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Rózsaszentmárton 70 nm
17
17 millió Ft 242,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rózsaszentmárton
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1195 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Rózsaszentmárton 160 nm
20
55 millió Ft 343,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rózsaszentmárton
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
998 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Rózsaszentmárton 110 nm
20
52,5 millió Ft 477,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rózsaszentmárton
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1710 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Rózsaszentmárton, Külterület 60307 nm
9
50 millió Ft 829 Ft/m²
Eladó telek, Rózsaszentmárton, Külterület
Ingatlan iroda logó
60307 m² telek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Rózsaszentmárton 1106 nm
6
5,8 millió Ft 5,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Rózsaszentmárton
Ingatlan iroda logó
1106 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Rózsaszentmárton, Külterület 77991 nm
9
56 millió Ft 718 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Rózsaszentmárton, Külterület
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 17 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Rózsaszentmárton
6
7,9 millió Ft 207,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Rózsaszentmárton
Ingatlan iroda logó

Frissítve: 5 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Rózsaszentmárton, Bányász út 1/b 2150 nm
1
139 millió Ft 64,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Rózsaszentmárton, Bányász út 1/b
2150 m² terület
15267 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.