Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Rudabányai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Rudabányai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Rudabánya

Frissítve: ma
Eladó ház Rudabánya 75 nm
20
11,5 millió Ft 153,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rudabánya
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1472 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Rudabánya 75 nm
20
11,5 millió Ft 153,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rudabánya
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1472 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Rudabánya 100 nm
20
12,45 millió Ft 19,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rudabánya
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
635 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Rudabánya 75 nm
K
20
11,5 millió Ft 153,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Rudabánya
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1472 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Rudabánya eladó lakások

Frissítve: 22 napja
Eladó lakás Rudabánya, Óvoda u 8 52 nm
1
7 millió Ft 134,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Rudabánya, Óvoda u 8
52 m² terület
2 szoba
1. emelet

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó lakás Rudabánya 38 nm
12
16,5 millió Ft 434,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Rudabánya
Ingatlan iroda logó
38 m² terület
1+1 fél szoba

Frissítve: 4 hónapja
Eladó lakás Rudabánya, Kossuth Lajos utca 13 49 nm
4
1,59 millió Ft 32,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Rudabánya, Kossuth Lajos utca 13
Ingatlan iroda logó
49 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 16 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Rudabánya, 501 hrsz. 321 nm
K
12
25 millió Ft 77,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Rudabánya, 501 hrsz.
Ingatlan iroda logó
321 m² terület
856 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.