Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sajóbábonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sajóbábonyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sajóbábony

Frissítve: ma
Eladó ház Sajóbábony 91 nm
20
22 millió Ft 241,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1211 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Sajóbábony 91 nm
20
22 millió Ft 241,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1211 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Sajóbábony 91 nm
20
22 millió Ft 241,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1211 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Sajóbábony 91 nm
20
22 millió Ft 241,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1211 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Sajóbábony eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Sajóbábony 51 nm
7
9,9 millió Ft 194,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
1+1 fél szoba
1. emelet

Frissítve: 1 napja
Eladó lakás Sajóbábony 64 nm
19
23,5 millió Ft 367,2 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
3 szoba
földszint

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Sajóbábony 51 nm
18
16 millió Ft 313,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
51 m² terület
2 szoba
4. emelet

Frissítve: 2 napja
Eladó lakás Sajóbábony 37 nm
14
14,9 millió Ft 402,7 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
37 m² terület
1 szoba
2. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 30 napja
Eladó telek Sajóbábony 2873 nm
3
4,5 millió Ft
Eladó telek, Sajóbábony
Ingatlan iroda logó
2873 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.