Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sajókazai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sajókazai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sajókaza

Frissítve: ma
Eladó ház Sajókaza, Szent István utca 130 nm
K
20
14,9 millió Ft 114,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajókaza, Szent István utca
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
1154 m² telek
5 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Sajókaza 154 nm
20
11 millió Ft 71,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajókaza
Ingatlan iroda logó
154 m² terület
2868 m² telek
3 szoba

Frissítve: 24 napja
Eladó ház Sajókaza, Szoták Pál ut 2 87 nm
1
7 millió Ft 80,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajókaza, Szoták Pál ut 2
87 m² terület
548 m² telek
4+1 fél szoba

Frissítve: 9 hónapja
Eladó ház Sajókaza, Május 1 utca 120 nm
16
13,9 millió Ft 115,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajókaza, Május 1 utca
120 m² terület
950 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 9 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Sajókaza 1429190 nm
0
16,5 millió Ft 12 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Sajókaza
1429190 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 21 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sajókaza 169 nm
15
21,5 millió Ft 127,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sajókaza
Ingatlan iroda logó
169 m² terület
746 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.