Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sajóörösi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sajóörösi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sajóörös

Frissítve: ma
Eladó ház Sajóörös 47 nm
13
9,9 millió Ft 210,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóörös
Ingatlan iroda logó
47 m² terület
1192 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Sajóörös 118 nm
20
89,9 millió Ft 761,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóörös
Ingatlan iroda logó
118 m² terület
1134 m² telek
5 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Sajóörös 128 nm
20
89,9 millió Ft 702,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajóörös
128 m² terület
1134 m² telek
4 szoba

Frissítve: 17 napja
Eladó ház Sajóörös 100 nm
6
64,9 millió Ft 649 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Sajóörös
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
900 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Sajóörösön

Frissítve: 15 napja
Kiadó ház Sajóörös 86 nm
17
200 ezer Ft/hó
Kiadó családi ház, Sajóörös
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
949 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 12 hónapja
Kiadó ház Sajóörös 320 nm
19
1,26 millió Ft/hó
Kiadó családi ház, Sajóörös
Ingatlan iroda logó
320 m² terület
2640 m² telek
8 szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 3 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sajóörös 136 nm
15
89 millió Ft 654,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sajóörös
Ingatlan iroda logó
136 m² terület
900 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.