Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sajópálfalai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sajópálfalai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sajópálfala

Frissítve: 30 napja
Eladó ház Sajópálfala 240 nm
15
112 millió Ft 466,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sajópálfala
Ingatlan iroda logó
240 m² terület
2154 m² telek
3+3 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 2 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Sajópálfala 170 nm
K
20
198 millió Ft 1,16 millió Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Sajópálfala
Ingatlan iroda logó
45000 m² telek

Frissítve: 2 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Sajópálfala 45000 nm
20
129 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Sajópálfala
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.