Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sámsonkerti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sámsonkerti ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sámsonkert

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Sámsonkert 124 nm
K
19
89,4 millió Ft 721 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sámsonkert
Ingatlan iroda logó
124 m² terület
753 m² telek
3 szoba

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Sámsonkert 60 nm
1
25 millió Ft 416,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sámsonkert
60 m² terület
800 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Sámsonkert 52 nm
1
46,5 millió Ft 894,2 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Sámsonkert
52 m² terület
200 m² telek
1 szoba

Feltöltve: 2 hónapja
Eladó ház Sámsonkert 70 nm
19
49,5 millió Ft 707,1 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Sámsonkert
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1257 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 11 napja
Eladó telek Sámsonkert, Mák 15 835 nm
1
11 millió Ft 13,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sámsonkert, Mák 15
835 m² telek

Frissítve: 5 hónapja
Eladó telek Sámsonkert 3072 nm
1
25 millió Ft 8,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sámsonkert
3072 m² telek

Frissítve: 6 hónapja
Eladó telek Sámsonkert 821 nm
1
22 millió Ft 26,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sámsonkert
821 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó telek Sámsonkert 800 nm
1
22,9 millió Ft 28,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sámsonkert
800 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.