Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sárándi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sárándi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sáránd

Frissítve: ma
Eladó ház Sáránd 42 nm
11
7,5 millió Ft 178,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sáránd
Ingatlan iroda logó
42 m² terület
1700 m² telek
1 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Sáránd 75 nm
20
40,5 millió Ft 540 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sáránd
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1725 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Sáránd 65 nm
11
30,5 millió Ft 469,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sáránd
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
2160 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 1 napja
Eladó ház Sáránd 60 nm
18
32 millió Ft 533,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sáránd
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
2300 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Sáránd eladó lakások

Frissítve: 3 hónapja
Eladó lakás Sáránd 80 nm
1
35 millió Ft 437,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Sáránd
80 m² terület
2+1 fél szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 2 napja
Eladó telek Sáránd 29272 nm
K
6
25 millió Ft 854 Ft/m²
Eladó telek, Sáránd
Ingatlan iroda logó
29272 m² telek

Feltöltve: 4 napja
Eladó telek Sáránd, Bajcsy-Zsilinszky utca 20. 2090 nm
K
4
13,5 millió Ft 6,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sáránd, Bajcsy-Zsilinszky utca 20.
2090 m² telek

Feltöltve: 14 napja
Eladó telek Sáránd, Bagosi út 36000 nm
K
8
50 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sáránd, Bagosi út
Ingatlan iroda logó
36000 m² telek

Frissítve: 30 napja
Eladó telek Sáránd, Bagosi út 1100 nm
K
2
1,9 millió Ft 1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sáránd, Bagosi út
Ingatlan iroda logó
1100 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.