Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sárkeresztesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sárkeresztesi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sárkeresztes

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Sárkeresztes 82 nm
13
72,9 millió Ft 889 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
400 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Sárkeresztes 82 nm
5
72,9 millió Ft 889 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
400 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 3 napja
Eladó ház Sárkeresztes, Jókai Mór u.4 291 nm
K
18
104,99 millió Ft 360,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztes, Jókai Mór u.4
291 m² terület
1498 m² telek
7+2 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Sárkeresztes 103 nm
20
27,9 millió Ft 270,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
884 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: ma
Eladó telek Sárkeresztes 800 nm
7
6,8 millió Ft 8,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Feltöltve: ma
Eladó telek Sárkeresztes 800 nm
8
6,8 millió Ft 8,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Feltöltve: ma
Eladó telek Sárkeresztes 800 nm
10
6,8 millió Ft 8,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
800 m² telek

Feltöltve: ma
Eladó telek Sárkeresztes 949 nm
6
8 millió Ft 8,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztes
Ingatlan iroda logó
949 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Sárkeresztes 44 nm
1
19 millió Ft 19 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Sárkeresztes
1000 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.