Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sárkeresztúri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sárkeresztúri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sárkeresztúr

Frissítve: ma
Eladó ház Sárkeresztúr 93 nm
14
32 millió Ft 344,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
93 m² terület
2942 m² telek
4 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Sárkeresztúr 81 nm
K
12
27,9 millió Ft 344,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
1518 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 11 napja
Eladó ház Sárkeresztúr 98 nm
1
30 millió Ft 306,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztúr
98 m² terület
6782 m² telek
4+1 fél szoba

Feltöltve: 14 napja
Eladó ház Sárkeresztúr 91 nm
11
27,9 millió Ft 306,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
1518 m² telek
1+4 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Sárkeresztúr 5665 nm
7
3,9 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
5665 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Sárkeresztúr 2877 nm
3
2,49 millió Ft 865 Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
2877 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Sárkeresztúr 1215 nm
2
5,5 millió Ft 4,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
1215 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Sárkeresztúr 1215 nm
2
5,5 millió Ft
Eladó telek, Sárkeresztúr
Ingatlan iroda logó
1215 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.