Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sarródi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sarródi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sarród

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Sarród 100 nm
18
79 millió Ft 790 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sarród
100 m² terület
1000 m² telek
1 szoba

Frissítve: 28 napja
Eladó ház Sarród 180 nm
20
78 millió Ft 433,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sarród
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
1513 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó ház Sarród 160 nm
1
183 727 Euro
66,14 millió Ft 413,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sarród
160 m² terület
1870 m² telek
4+1 fél szoba

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó ház Sarród 180 nm
18
82 millió Ft 455,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sarród
180 m² terület
1600 m² telek
3+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Sarród eladó lakások

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó lakás Sarród 100 nm
1
37 millió Ft 370 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Sarród
100 m² terület
3 szoba
földszint

Összes eladó lakás hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.