Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sátai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sátai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sáta

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Sáta, Széchenyi istván út 62 nm
K
19
5,9 millió Ft 95,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sáta, Széchenyi istván út
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
753 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 4 hónapja
Eladó ház Sáta, Brassói utca 4. 101 nm
4
3,6 millió Ft 35,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sáta, Brassói utca 4.
Ingatlan iroda logó
101 m² terület
916 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.