Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Segesdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Segesdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Segesd

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Segesd 500 nm
K
20
79,9 millió Ft 159,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Segesd
Ingatlan iroda logó
500 m² terület
1643 m² telek
8 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Segesd 100 nm
K
20
15,8 millió Ft 158 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Segesd
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
4580 m² telek
3 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Segesd 66 nm
K
20
14,9 millió Ft 225,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Segesd
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
2420 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Segesd 75 nm
20
29,9 millió Ft 398,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Segesd
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
3141 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó telek Segesd, Perczel Mór utca 14 600 nm
0
600 ezer Ft 1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Segesd, Perczel Mór utca 14
600 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 4 napja
Eladó nyaraló Segesd 65 nm
20
9,5 millió Ft 146,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Segesd
Ingatlan iroda logó
65 m² terület
3184 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 18 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Segesd 183 nm
11
30 millió Ft 163,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Segesd
Ingatlan iroda logó
183 m² terület
7000 m² telek
2 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.