Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sióagárdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sióagárdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sióagárd

Frissítve: ma
Eladó ház Sióagárd 75 nm
15
11,9 millió Ft 158,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sióagárd
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
718 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Sióagárd 96 nm
20
26,9 millió Ft 280,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sióagárd
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
1929 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Sióagárd 96 nm
20
26,9 millió Ft 280,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sióagárd
Ingatlan iroda logó
96 m² terület
1929 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Sióagárd 102 nm
3
25 millió Ft 245,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sióagárd
Ingatlan iroda logó
102 m² terület
1280 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Sióagárd, Nincs utca
10
7,2 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Sióagárd, Nincs utca
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sióagárd 700 nm
20
299 millió Ft 427,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sióagárd
Ingatlan iroda logó
700 m² terület
2809 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sióagárd, Kossuth utca 854 nm
19
360 millió Ft 421,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sióagárd, Kossuth utca
Ingatlan iroda logó
854 m² terület
1 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.