Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Som

Frissítve: ma
Eladó ház Som 72 nm
17
49 millió Ft 680,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Som
Ingatlan iroda logó
72 m² terület
838 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Som 85 nm
20
79,9 millió Ft 940 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Som
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
786 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Som 116 nm
20
55,5 millió Ft 478,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Som
Ingatlan iroda logó
116 m² terület
700 m² telek
3 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Som 58 nm
15
49 millió Ft 844,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Som
Ingatlan iroda logó
58 m² terület
838 m² telek
2+2 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: ma
Eladó nyaraló Som 64 nm
18
29,9 millió Ft 467,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Som
Ingatlan iroda logó
64 m² terület
1228 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 7 napja
Eladó nyaraló Som 75 nm
15
29,9 millió Ft 398,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Som
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
1228 m² telek
2 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.