Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somogyaszalói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somogyaszalói ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Somogyaszaló

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Somogyaszaló 104 nm
20
29,9 millió Ft 287,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyaszaló
Ingatlan iroda logó
104 m² terület
3385 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Somogyaszaló 180 nm
20
59,9 millió Ft 332,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyaszaló
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
2789 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Somogyaszaló, Szőlőhegy 42 nm
15
6,5 millió Ft 154,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyaszaló, Szőlőhegy
Ingatlan iroda logó
42 m² terület
1086 m² telek
1+1 fél szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Somogyaszaló, Kossuth Lajos utca 58 78 nm
1
18 millió Ft 230,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyaszaló, Kossuth Lajos utca 58
78 m² terület
1600 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Kiadó ház Somogyaszalón

Frissítve: 9 napja
Kiadó ház Somogyaszaló 103 nm
15
200 ezer Ft/hó
Kiadó házrész, Somogyaszaló
Ingatlan iroda logó
103 m² terület
2190 m² telek
3+2 fél szoba

Összes kiadó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Somogyaszaló 3990 nm
5
3,5 millió Ft 877 Ft/m²
Eladó telek, Somogyaszaló
Ingatlan iroda logó
3990 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 9 napja
Eladó nyaraló Somogyaszaló 76 nm
15
16,9 millió Ft 222,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somogyaszaló
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
4560 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Somogyaszaló 1650 nm
20
440 millió Ft 266,7 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Somogyaszaló
Ingatlan iroda logó
1650 m² terület
30000 m² telek
35 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.