Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somogybabodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somogybabodi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Somogybabod

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Somogybabod 180 nm
20
64,99 millió Ft 361,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
2808 m² telek
2 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Somogybabod 76 nm
15
35 millió Ft 460,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
3900 m² telek
3 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Somogybabod 120 nm
15
44,8 millió Ft 373,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
2000 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Somogybabod 73 nm
15
44,9 millió Ft 615,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
3200 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Somogybabod 2097 nm
3
6 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
2097 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Somogybabod 858 nm
1
9,9 millió Ft 11,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
858 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Somogybabod 2097 nm
5
6 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogybabod
Ingatlan iroda logó
2097 m² telek

Feltöltve: 21 napja
Eladó telek Somogybabod, Petőfi Sándor utca 4023 nm
1
14,4 millió Ft 3,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogybabod, Petőfi Sándor utca
Ingatlan iroda logó
4023 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.