Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somogysárdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somogysárdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Somogysárd

Frissítve: ma
Eladó ház Somogysárd 214 nm
20
85 millió Ft 397,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogysárd
Ingatlan iroda logó
214 m² terület
2199 m² telek
5 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Somogysárd 130 nm
13
45 millió Ft 346,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogysárd
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
12107 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Somogysárd, Ménes utca 214 nm
20
85 millió Ft 397,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogysárd, Ménes utca
Ingatlan iroda logó
214 m² terület
2199 m² telek
1 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Somogysárd 79 nm
18
18,99 millió Ft 240,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogysárd
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
2162 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Somogysárd 2058 nm
20
3,5 millió Ft
Eladó telek, Somogysárd
Ingatlan iroda logó
2058 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Somogysárd 1245 nm
8
2,1 millió Ft 1,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogysárd
Ingatlan iroda logó
1245 m² telek

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó telek Somogysárd 1200 nm
9
1,7 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogysárd
Ingatlan iroda logó
1200 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.