Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somogyszentpáli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somogyszentpáli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Somogyszentpál

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Somogyszentpál 177 nm
15
550 000 Euro
197,45 millió Ft 1,12 millió Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
177 m² terület
2154 m² telek
10 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Somogyszentpál 99 nm
K
20
34,99 millió Ft 353,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
99 m² terület
3902 m² telek
4 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Somogyszentpál 100 nm
20
26,99 millió Ft 269,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
1344 m² telek
4 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Somogyszentpál 78 nm
20
24,9 millió Ft 319,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
4500 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 2 napja
Eladó telek Somogyszentpál 2271 nm
20
83 millió Ft 36,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
2271 m² telek

Frissítve: 17 napja
Eladó telek Somogyszentpál 1956 nm
7
23 000 Euro
8,26 millió Ft 4,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
1956 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 12 napja
Eladó nyaraló Somogyszentpál 33 nm
20
19,99 millió Ft 605,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
33 m² terület
6510 m² telek
2 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó nyaraló Somogyszentpál 32 nm
15
15 millió Ft 468,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somogyszentpál
Ingatlan iroda logó
32 m² terület
2468 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.