Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somogyzsitfai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somogyzsitfai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Somogyzsitfa

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Somogyzsitfa 80 nm
1
17,9 millió Ft 223,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somogyzsitfa
80 m² terület
2800 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó ház Somogyzsitfa 240 nm
1
268 000 Euro
96,75 millió Ft 403,1 ezer Ft/m²
Eladó kúria, Somogyzsitfa
240 m² terület
6550 m² telek
6+1 fél szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó ház Somogyzsitfa, Mártírok utca 240 nm
1
109 millió Ft 454,2 ezer Ft/m²
Eladó kúria, Somogyzsitfa, Mártírok utca
240 m² terület
6550 m² telek
6+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Somogyzsitfa 40 nm
10
2,39 millió Ft 59,8 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Somogyzsitfa
Ingatlan iroda logó
3453 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 éve
Eladó nyaraló Somogyzsitfa 240 nm
1
275 000 Euro
99,28 millió Ft 413,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somogyzsitfa
240 m² terület
6550 m² telek
6+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.