Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Somoskőújfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Somoskőújfalui ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Somoskőújfalu

Frissítve: ma
Eladó ház Somoskőújfalu 92 nm
13
13 millió Ft 141,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
600 m² telek
4 szoba

Feltöltve: ma
Eladó ház Somoskőújfalu 68 nm
15
8,5 millió Ft 125 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
68 m² terület
350 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Somoskőújfalu 130 nm
18
18 millió Ft 138,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
130 m² terület
3600 m² telek
5 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Somoskőújfalu 76 nm
12
10 millió Ft 131,6 ezer Ft/m²
Eladó ikerház, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
200 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 5 napja
Eladó telek Somoskőújfalu 920 nm
K
20
7,8 millió Ft
Eladó telek, Somoskőújfalu
920 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Somoskőújfalu 40 nm
18
13 millió Ft 15,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
850 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 5 napja
Eladó nyaraló Somoskőújfalu, Tölgyfa utca 60 nm
8
10 millió Ft 166,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somoskőújfalu, Tölgyfa utca
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1189 m² telek
2 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó nyaraló Somoskőújfalu 40 nm
20
13 millió Ft 325 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
40 m² terület
850 m² telek
1 szoba

Frissítve: 23 napja
Eladó nyaraló Somoskőújfalu 40 nm
8
21,99 millió Ft 549,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Somoskőújfalu
Ingatlan iroda logó
40 m² terület
500 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.