Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Soponyai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Soponyai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Soponya

Frissítve: ma
Eladó ház Soponya, Petőfi utca 70 nm
20
11,5 millió Ft 164,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Soponya, Petőfi utca
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
3395 m² telek
4 szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Soponya 73 nm
20
35 millió Ft 479,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Soponya
Ingatlan iroda logó
73 m² terület
1043 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Soponya 66 nm
12
20,9 millió Ft 316,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Soponya
Ingatlan iroda logó
66 m² terület
2188 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 13 napja
Eladó ház Soponya 202 nm
15
89 millió Ft 440,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Soponya
Ingatlan iroda logó
202 m² terület
2076 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Soponya 3467 nm
11
10 millió Ft 2,9 ezer Ft/m²
Eladó telek, Soponya
Ingatlan iroda logó
3467 m² telek

Frissítve: 19 napja
Eladó telek Soponya 3467 nm
11
10 millió Ft
Eladó telek, Soponya
Ingatlan iroda logó
3467 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Soponya 3172 nm
5
3,5 millió Ft
Eladó telek, Soponya
Ingatlan iroda logó
3172 m² telek

Frissítve: 2 hónapja
Eladó telek Soponya, Petőfi Sándor utca 13 5776 nm
8
9,46 millió Ft 1,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Soponya, Petőfi Sándor utca 13
Ingatlan iroda logó
5776 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Soponya 1000 nm
20
280 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Soponya
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Frissítve: 15 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Soponya 1000 nm
20
280 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Soponya
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Soponya 1000 nm
20
280 millió Ft 280 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Soponya
Ingatlan iroda logó
1000 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.