Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sopronkövesdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sopronkövesdi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sopronkövesd

Frissítve: ma
Eladó ház Sopronkövesd 160 nm
10
85,5 millió Ft 534,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sopronkövesd
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1000 m² telek
4 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Sopronkövesd 160 nm
8
89,5 millió Ft 559,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sopronkövesd
Ingatlan iroda logó
160 m² terület
1000 m² telek
4 szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Sopronkövesd 170 nm
13
59 millió Ft 347,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sopronkövesd
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
6 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Sopronkövesd, Kossuth Lajos utca 180 nm
19
92 millió Ft 511,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sopronkövesd, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
1287 m² telek
6 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 9 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sopronkövesd 800 nm
15
180 millió Ft 225 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sopronkövesd
Ingatlan iroda logó
800 m² terület
3990 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Sopronkövesd 400 nm
13
160 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sopronkövesd
Ingatlan iroda logó
400 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 10 hónapja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Sopronkövesd 90 nm
1
250 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Sopronkövesd
90 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Eladó garázsok

Feltöltve: 5 hónapja
Eladó garázs Sopronkövesd, 22 2 nm
0
20 millió Ft 10 millió Ft/m²
Eladó garázs, Sopronkövesd, 22
2 m² terület

Összes eladó garázs hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.