Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Sümegprágai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Sümegprágai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Sümegprága

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Sümegprága 92 nm
20
31,9 millió Ft 344,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sümegprága
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
2488 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Sümegprága 140 nm
20
45,99 millió Ft 328,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sümegprága
Ingatlan iroda logó
140 m² terület
2200 m² telek
5 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Sümegprága 50 nm
12
15,9 millió Ft 318 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sümegprága
Ingatlan iroda logó
50 m² terület
4979 m² telek
2 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Sümegprága 111 nm
20
69,9 millió Ft 629,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Sümegprága
Ingatlan iroda logó
111 m² terület
2994 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Sümegprága 25 nm
14
9,9 millió Ft 396 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Sümegprága
Ingatlan iroda logó
25 m² terület
2853 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.