Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Súri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Súri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Súr

Frissítve: ma
Eladó ház Súr, Kossuth Lajos utca 105 nm
9
23 millió Ft 219 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Súr, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1856 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Súr 105 nm
9
23 millió Ft 219 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Súr
Ingatlan iroda logó
105 m² terület
1856 m² telek
3 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Súr 150 nm
15
38,5 millió Ft 256,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Súr
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
1109 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Súr, Dankó Pista 3  110 nm
1
60 millió Ft 545,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Súr, Dankó Pista 3
110 m² terület
1356 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Súr, Széchenyi István utca 1373 nm
20
10,35 millió Ft 7,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Súr, Széchenyi István utca
Ingatlan iroda logó
1373 m² telek

Frissítve: ma
Eladó telek Súr, Zártkert 2769 nm
6
11,8 millió Ft 4,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Súr, Zártkert
Ingatlan iroda logó
2769 m² telek

Frissítve: 27 napja
Eladó telek Súr 2769 nm
6
11,8 millió Ft
Eladó telek, Súr
Ingatlan iroda logó
2769 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Súr 1373 nm
20
10,35 millió Ft
Eladó telek, Súr
Ingatlan iroda logó
1373 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: ma
Eladó nyaraló Súr 99 nm
K
20
72 millió Ft 727,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Súr
Ingatlan iroda logó
99 m² terület
3355 m² telek
3 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.