Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szakcsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szakcsi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szakcs

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Szakcs 150 nm
15
49,9 millió Ft 332,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szakcs
Ingatlan iroda logó
150 m² terület
2441 m² telek
5 szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Szakcs 120 nm
15
24,9 millió Ft 207,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szakcs
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
3300 m² telek
2+2 fél szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Szakcs, Vörösmarty utca 90 nm
20
9,5 millió Ft 105,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szakcs, Vörösmarty utca
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
625 m² telek
3 szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Szakcs 90 nm
20
9,5 millió Ft 105,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szakcs
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
625 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Szakcs 5786 nm
6
4 millió Ft 691 Ft/m²
Eladó telek, Szakcs
Ingatlan iroda logó
5786 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Szakcs 1449 nm
3
1,79 millió Ft 1,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szakcs
Ingatlan iroda logó
1449 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Szakcs 1294 nm
3
1,79 millió Ft 1,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szakcs
Ingatlan iroda logó
1294 m² telek

Frissítve: 9 napja
Eladó telek Szakcs 1867 nm
5
1,79 millió Ft 959 Ft/m²
Eladó telek, Szakcs
Ingatlan iroda logó
1867 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.