Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szálkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szálkai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szálka

Frissítve: 8 napja
Eladó ház Szálka 112 nm
20
55 millió Ft 491,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szálka
Ingatlan iroda logó
112 m² terület
4337 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 29 napja
Eladó ház Szálka 110 nm
1
73 millió Ft 663,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szálka
110 m² terület
1048 m² telek
3 szoba

Frissítve: 2 hónapja
Eladó ház Szálka 291 nm
14
28,9 millió Ft 99,3 ezer Ft/m²
Eladó egyéb ház, Szálka
Ingatlan iroda logó
291 m² terület
4342 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó ház Szálka 194 nm
1
152,5 millió Ft 786,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szálka
194 m² terület
3000 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Szálka, Kossuth Lajos utca 1840 nm
3
29,9 millió Ft 16,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szálka, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
1840 m² telek

Frissítve: 8 napja
Eladó telek Szálka, Kossuth Lajos utca 660 nm
K
7
19 millió Ft 28,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szálka, Kossuth Lajos utca
Ingatlan iroda logó
660 m² telek

Frissítve: 28 napja
Eladó telek Szálka, Táncsics Mihály utca 4309 nm
8
43 millió Ft 10 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szálka, Táncsics Mihály utca
Ingatlan iroda logó
4309 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 5 napja
Csak irodánknál
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szálka 609 nm
K
20
30,2 millió Ft
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szálka
Ingatlan iroda logó
609 m² telek

Frissítve: 28 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szálka, Táncsics Mihály utca 450 nm
20
189 millió Ft 420 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szálka, Táncsics Mihály utca
Ingatlan iroda logó
450 m² terület
10 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.