Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szanyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szanyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szany

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Szany 85 nm
11
21,5 millió Ft 252,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szany
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
1028 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Szany 90 nm
20
46,49 millió Ft 516,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szany
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
864 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 15 napja
Eladó ház Szany 120 nm
1
28 millió Ft 233,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szany
120 m² terület
1600 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 16 napja
Eladó ház Szany 90 nm
14
46,5 millió Ft 516,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szany
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
900 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 2 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szany 221 nm
9
50 millió Ft 226,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szany
Ingatlan iroda logó
221 m² terület
1633 m² telek

Frissítve: 18 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szany, Béke utca 50 200 nm
17
45 millió Ft 225 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szany, Béke utca 50
200 m² terület
1633 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szany 221 nm
8
50 millió Ft 226,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szany
Ingatlan iroda logó
221 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.