Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szápári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szápári ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szápár

Frissítve: ma
Eladó ház Szápár 89 nm
5
39,9 millió Ft 448,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szápár
Ingatlan iroda logó
89 m² terület
2583 m² telek
2 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Szápár 89 nm
14
27 millió Ft 303,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szápár
Ingatlan iroda logó
89 m² terület
1374 m² telek
2 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Szápár 193 nm
20
64,9 millió Ft 336,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szápár
Ingatlan iroda logó
193 m² terület
1470 m² telek
6 szoba

Frissítve: 22 napja
Eladó ház Szápár 58 nm
1
32,5 millió Ft 560,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szápár
58 m² terület
1670 m² telek
2+1 fél szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 3 napja
Eladó telek Szápár 1209 nm
5
12,9 millió Ft 10,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szápár
Ingatlan iroda logó

Feltöltve: 10 hónapja
Eladó telek Szápár 1300 nm
0
15 millió Ft 11,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szápár
1300 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.