Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szárföldi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szárföldi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szárföld

Frissítve: ma
Eladó ház Szárföld 76 nm
7
34,9 millió Ft 459,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szárföld
Ingatlan iroda logó
76 m² terület
2982 m² telek
2 szoba

Frissítve: 21 napja
Eladó ház Szárföld 90 nm
10
45 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szárföld
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
1366 m² telek
3 szoba

Frissítve: 27 napja
Eladó ház Szárföld, Fő utca  91 nm
K
1
75 millió Ft 824,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szárföld, Fő utca
Ingatlan iroda logó
91 m² terület
500 m² telek
3 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Szárföld 90 nm
18
40,5 millió Ft 450 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szárföld
Ingatlan iroda logó
90 m² terület
750 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szárföld 120000 nm
20
11 900 000 Euro
4,36 milliárd Ft 36,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szárföld
Ingatlan iroda logó
120000 m² terület
1200000 m² telek

Feltöltve: 7 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szárföld 102000 nm
20
1 280 000 Euro
468,48 millió Ft 4,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szárföld
Ingatlan iroda logó
102000 m² terület
102000 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.