Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szarvaskendi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szarvaskendi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szarvaskend

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szarvaskend 60 nm
K
17
14,9 millió Ft 248,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szarvaskend
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
5634 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szarvaskend 83 nm
17
26,9 millió Ft 324,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szarvaskend
Ingatlan iroda logó
83 m² terület
1182 m² telek
2 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szarvaskend 223 nm
20
75 millió Ft 336,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szarvaskend
Ingatlan iroda logó
223 m² terület
3841 m² telek
3 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Szarvaskend 74 nm
21
29,9 millió Ft 404,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szarvaskend
Ingatlan iroda logó
74 m² terület
6796 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó telek Szarvaskend, 105 Hrsz 792 nm
2
900 ezer Ft 1,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szarvaskend, 105 Hrsz
792 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 2 napja
Eladó nyaraló Szarvaskend 25 nm
15
3,9 millió Ft 156 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szarvaskend
Ingatlan iroda logó
25 m² terület
4005 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.