Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szeged-Hattyasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szeged-Hattyasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szeged-Hattyas

Feltöltve: 1 éve
Eladó ház Szeged-Hattyas 68 nm
1
45 millió Ft 661,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szeged-Hattyas
68 m² terület
794 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Szeged-Hattyas kiadó lakás

Frissítve: 9 hónapja
Kiadó lakás Szeged-Hattyas 78 nm
1
200 ezer Ft/hó
Kiadó lakás, Szeged-Hattyas
78 m² terület
3+1 fél szoba
3. emelet

Összes kiadó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Szeged-Hattyas 778 nm
K
7
16,9 millió Ft 21,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szeged-Hattyas
Ingatlan iroda logó
778 m² telek

Frissítve: 2 éve
Eladó telek Szeged-Hattyas, Koszorú u 47 847 nm
0
16,7 millió Ft 19,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szeged-Hattyas, Koszorú u 47
Ingatlan iroda logó
847 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Feltöltve: 5 hónapja
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Szeged-Hattyas 288 nm
1
250 ezer Ft/hó
Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szeged-Hattyas
288 m² terület

Összes kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

Eladó garázsok

Feltöltve: 16 napja
Eladó garázs Szeged-Hattyas, Pálffy u.19 18 nm
1
13,2 millió Ft 733,3 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged-Hattyas, Pálffy u.19
18 m² terület

Összes eladó garázs hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.