Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Székkutasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Székkutasi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Székkutas

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Székkutas 78 nm
8
9,9 millió Ft 126,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Székkutas
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
770 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Székkutas 86 nm
11
27 millió Ft 314 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Székkutas
Ingatlan iroda logó
86 m² terület
1010 m² telek
3 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó ház Székkutas 70 nm
10
12,5 millió Ft 178,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Székkutas
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
1108 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Székkutas 203 nm
12
84,9 millió Ft 418,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Székkutas
Ingatlan iroda logó
203 m² terület
921 m² telek
5 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 4 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Székkutas 61839 nm
1
18 millió Ft 291 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Székkutas
Ingatlan iroda logó
61839 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Székkutas 22193 nm
2
10,7 millió Ft 482 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Székkutas
Ingatlan iroda logó
22193 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Székkutas, IV. körzet tanya 150 nm
20
65 millió Ft 433,3 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Székkutas, IV. körzet tanya
Ingatlan iroda logó
5636 m² telek

Frissítve: 22 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Székkutas, IV. körzet tanya 214750 nm
2
75 millió Ft 349 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Székkutas, IV. körzet tanya
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.