Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szelevényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szelevényi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szelevény

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Szelevény 84 nm
K
20
15,9 millió Ft 189,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szelevény
Ingatlan iroda logó
84 m² terület
549 m² telek
3+1 fél szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Szelevény 69 nm
20
15,9 millió Ft 230,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szelevény
Ingatlan iroda logó
69 m² terület
730 m² telek
2 szoba

Frissítve: 10 napja
Eladó ház Szelevény, Bem József út 10. 92 nm
7
4,93 millió Ft 53,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szelevény, Bem József út 10.
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
1554 m² telek
1+1 fél szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Szelevény 79 nm
16
18 millió Ft 227,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szelevény
Ingatlan iroda logó
79 m² terület
1800 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Szelevény 2306 nm
18
1,75 millió Ft 759 Ft/m²
Eladó telek, Szelevény
Ingatlan iroda logó
2306 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 12 napja
Eladó nyaraló Szelevény 37 nm
20
9,9 millió Ft 267,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szelevény
Ingatlan iroda logó
37 m² terület
1709 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.