Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szendehelyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szendehelyi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szendehely

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Szendehely 78 nm
20
61,9 millió Ft 793,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szendehely
Ingatlan iroda logó
78 m² terület
587 m² telek
3 szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Szendehely 377 nm
14
110 millió Ft 291,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szendehely
Ingatlan iroda logó
377 m² terület
1443 m² telek
8 szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Szendehely 508 nm
20
65 millió Ft 128 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szendehely
Ingatlan iroda logó
508 m² terület
1099 m² telek
3 szoba

Frissítve: 20 napja
Eladó ház Szendehely, Béke utca 45 nm
11
35,5 millió Ft 788,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szendehely, Béke utca
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
590 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szendehely 11700 nm
10
4,5 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Szendehely
Ingatlan iroda logó
11700 m² telek

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szendehely 200 nm
20
110 millió Ft 550 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szendehely
Ingatlan iroda logó
200 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.