Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szentgáli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szentgáli ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szentgál

Frissítve: -1 napja
Eladó ház Szentgál 155 nm
6
40,99 millió Ft 264,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentgál
Ingatlan iroda logó
155 m² terület
856 m² telek
4 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Szentgál 70 nm
20
29,9 millió Ft 427,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentgál
Ingatlan iroda logó
70 m² terület
225 m² telek
4 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Szentgál 155 nm
8
40,99 millió Ft 264,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentgál
Ingatlan iroda logó
155 m² terület
856 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Szentgál 307 nm
20
240 millió Ft 781,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentgál
Ingatlan iroda logó
307 m² terület
820 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Szentgál 750 nm
5
14 millió Ft 18,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szentgál
Ingatlan iroda logó
750 m² telek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Szentgál 422 nm
K
19
14 millió Ft 33,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szentgál
Ingatlan iroda logó
422 m² telek

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó telek Szentgál 750 nm
1
15 millió Ft 20 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szentgál
750 m² telek

Frissítve: 7 hónapja
Eladó telek Szentgál, Hunyadi utca 30. 2837 nm
3
17,42 millió Ft 6,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szentgál, Hunyadi utca 30.
Ingatlan iroda logó
2837 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szentgál 307 nm
20
240 millió Ft 781,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szentgál
Ingatlan iroda logó
307 m² terület
820 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szentgál 307 nm
20
240 millió Ft 781,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szentgál
Ingatlan iroda logó
307 m² terület
820 m² telek

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.