Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szentpéterúri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szentpéterúri ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szentpéterúr

Frissítve: ma
Eladó ház Szentpéterúr 95 nm
K
12
19,5 millió Ft 205,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentpéterúr
Ingatlan iroda logó
95 m² terület
6351 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Szentpéterúr 60 nm
7
8,9 millió Ft 148,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentpéterúr
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
1862 m² telek
1 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szentpéterúr 123 nm
17
39,99 millió Ft 325,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentpéterúr
Ingatlan iroda logó
123 m² terület
3443 m² telek
3+3 fél szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szentpéterúr 75 nm
14
23,9 millió Ft 318,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szentpéterúr
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
2790 m² telek
2 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Feltöltve: 3 napja
Eladó telek Szentpéterúr 1565 nm
7
1,79 millió Ft
Eladó telek, Szentpéterúr
Ingatlan iroda logó
1565 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Feltöltve: 3 napja
Eladó nyaraló Szentpéterúr 48 nm
20
2,9 millió Ft 60,4 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szentpéterúr
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
2788 m² telek
1 szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.