Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szeremlei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szeremlei ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szeremle

Frissítve: ma
Eladó ház Szeremle 135 nm
20
25,5 millió Ft 188,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szeremle
Ingatlan iroda logó
135 m² terület
1468 m² telek
4 szoba

Frissítve: 11 napja
Eladó ház Szeremle 48 nm
20
3,4 millió Ft 70,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szeremle
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
1172 m² telek
2 szoba

Frissítve: 12 napja
Eladó ház Szeremle 48 nm
20
3,4 millió Ft 70,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szeremle
Ingatlan iroda logó
48 m² terület
1172 m² telek
2 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Szeremle 135 nm
20
25,5 millió Ft 188,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szeremle
Ingatlan iroda logó
135 m² terület
1468 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: ma
Eladó telek Szeremle, Hunyadi utca 1406 nm
8
3,3 millió Ft 2,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szeremle, Hunyadi utca
Ingatlan iroda logó
1406 m² telek

Frissítve: 1 hónapja
Eladó telek Szeremle 1406 nm
8
3,3 millió Ft
Eladó telek, Szeremle
Ingatlan iroda logó
1406 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.