Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szihalomi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szihalomi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szihalom

Frissítve: ma
Eladó ház Szihalom 92 nm
20
26 millió Ft 282,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szihalom
Ingatlan iroda logó
92 m² terület
1500 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 napja
Eladó ház Szihalom 181 nm
20
40 millió Ft 221 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szihalom
Ingatlan iroda logó
181 m² terület
3984 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 3 napja
Eladó ház Szihalom 147 nm
K
17
33 millió Ft 224,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szihalom
Ingatlan iroda logó
147 m² terület
953 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Szihalom 180 nm
20
59,9 millió Ft 332,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szihalom
Ingatlan iroda logó
180 m² terület
312 m² telek
10 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Szihalom 675 nm
7
10,5 millió Ft 15,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szihalom
Ingatlan iroda logó
675 m² telek

Frissítve: 2 hónapja
Eladó telek Szihalom 1197 nm
0
7 millió Ft 5,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szihalom
1197 m² telek

Feltöltve: 1 éve
Eladó telek Szihalom, Rima utca 63. 459 nm
1
7 millió Ft 15,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szihalom, Rima utca 63.
459 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 1 napja
Eladó nyaraló Szihalom 490 nm
20
54,5 millió Ft
Eladó nyaraló, Szihalom
Ingatlan iroda logó
490 m² telek
6 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó nyaraló Szihalom 120 nm
20
39,9 millió Ft 332,5 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szihalom
Ingatlan iroda logó
120 m² terület
390 m² telek
5 szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó nyaraló Szihalom 60 nm
15
29,9 millió Ft 498,3 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szihalom
Ingatlan iroda logó
60 m² terület
313 m² telek
1+3 fél szoba

Frissítve: 6 napja
Eladó nyaraló Szihalom 82 nm
20
30 millió Ft 363,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szihalom
Ingatlan iroda logó
82 m² terület
316 m² telek
1+2 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.