Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szili ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szili ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szil

Frissítve: ma
Eladó ház Szil 80 nm
12
37 millió Ft 462,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szil
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1553 m² telek
3 szoba

Frissítve: 3 napja
Eladó ház Szil 156 nm
12
39,7 millió Ft 254,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szil
Ingatlan iroda logó
156 m² terület
2894 m² telek
5 szoba

Feltöltve: 4 napja
Eladó ház Szil 110 nm
20
39,9 millió Ft 362,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szil
Ingatlan iroda logó
110 m² terület
1453 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Szil 106 nm
16
39,9 millió Ft 376,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szil
Ingatlan iroda logó
106 m² terület
1453 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 5 hónapja
Eladó telek Szil 2113 nm
1
2,65 millió Ft 1,3 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szil
Ingatlan iroda logó
2113 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 21 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szil, Város utca 858 nm
19
89,9 millió Ft 104,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szil, Város utca
Ingatlan iroda logó
858 m² terület

Frissítve: 1 hónapja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szil 858 nm
19
89,9 millió Ft 104,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szil
Ingatlan iroda logó
858 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.