Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szilsárkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szilsárkányi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szilsárkány

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Szilsárkány 85 nm
9
25,99 millió Ft 305,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
996 m² telek
3 szoba

Frissítve: 5 napja
Eladó ház Szilsárkány 100 nm
15
49 millió Ft 490 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
100 m² terület
4435 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 8 napja
Eladó ház Szilsárkány 85 nm
9
25,99 millió Ft 305,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
85 m² terület
996 m² telek
3 szoba

Frissítve: 13 napja
Eladó ház Szilsárkány 80 nm
3
58,08 millió Ft 726 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
80 m² terület
1767 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 5 napja
Eladó telek Szilsárkány 2197 nm
2
6,9 millió Ft 3,1 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
2197 m² telek

Frissítve: 13 napja
Eladó telek Szilsárkány 1767 nm
1
6,5 millió Ft 3,7 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
1767 m² telek

Feltöltve: 26 napja
Eladó telek Szilsárkány, Fő utca 10 1079 nm
4
3,8 millió Ft 3,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szilsárkány, Fő utca 10
Ingatlan iroda logó
1079 m² telek

Frissítve: 1 éve
Eladó telek Szilsárkány 5035 nm
1
5 millió Ft 993 Ft/m²
Eladó telek, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
5035 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: ma
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szilsárkány 30139 nm
2
172 millió Ft
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Szilsárkány
Ingatlan iroda logó
30139 m² telek

Frissítve: 26 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szilsárkány, Külterület 1760 nm
3
1,3 millió Ft 739 Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Szilsárkány, Külterület
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.