Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szobi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szobi ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szob

Frissítve: ma
Eladó ház Szob 45 nm
18
16 millió Ft 355,6 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Szob
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
10 m² telek
2 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Szob 45 nm
18
16 millió Ft 355,6 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Szob
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
10 m² telek
2 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Szob, Szabadság tér 220 nm
20
69,9 millió Ft 317,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szob, Szabadság tér
Ingatlan iroda logó
220 m² terület
1435 m² telek
6+4 fél szoba

Frissítve: 15 napja
Eladó ház Szob 170 nm
20
96 millió Ft 564,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szob
Ingatlan iroda logó
170 m² terület
378 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Szob eladó lakások

Frissítve: ma
Eladó lakás Szob 45 nm
6
16 millió Ft 355,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Szob
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: ma
Eladó lakás Szob 45 nm
6
16 millió Ft 355,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Szob
Ingatlan iroda logó
45 m² terület
2 szoba
földszint

Frissítve: 4 napja
Eladó lakás Szob 187 nm
20
129 millió Ft 689,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Szob
187 m² terület
5+2 fél szoba
1. emelet

Feltöltve: 4 napja
Eladó lakás Szob 53 nm
18
57,9 millió Ft 1,09 millió Ft/m²
Eladó lakás, Szob
53 m² terület
2 szoba
4. emelet

Összes eladó lakás hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Szob 5510 nm
12
32 millió Ft 5,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szob
Ingatlan iroda logó
5510 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.