Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szokolyai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szokolyai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szokolya

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szokolya 55 nm
14
41,99 millió Ft 763,5 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Szokolya
55 m² terület
194 m² telek
2+1 fél szoba

Frissítve: 7 napja
Eladó ház Szokolya 99 nm
20
79 millió Ft 798 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szokolya
99 m² terület
1068 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Szokolya 360 nm
16
149,9 millió Ft 416,4 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szokolya
Ingatlan iroda logó
360 m² terület
10000 m² telek
5 szoba

Frissítve: 14 napja
Eladó ház Szokolya 240 nm
20
89,9 millió Ft 374,6 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szokolya
Ingatlan iroda logó
240 m² terület
1800 m² telek
7 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó telkek

Frissítve: 1 napja
Eladó telek Szokolya 5585 nm
9
44,9 millió Ft
Eladó telek, Szokolya
Ingatlan iroda logó
5585 m² telek

Frissítve: 6 napja
Eladó telek Szokolya 5300 nm
K
16
49,9 millió Ft
Eladó telek, Szokolya
Ingatlan iroda logó
5300 m² telek

Frissítve: 7 napja
Eladó telek Szokolya 1053 nm
9
28 millió Ft 26,6 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szokolya
Ingatlan iroda logó
1053 m² telek

Frissítve: 14 napja
Eladó telek Szokolya 5280 nm
K
18
49,9 millió Ft 9,5 ezer Ft/m²
Eladó telek, Szokolya
Ingatlan iroda logó
5280 m² telek

Összes eladó telek hirdetés

Eladó mezőgazdasági ingatlanok

Frissítve: 14 napja
Eladó mezőgazdasági ingatlan Szokolya 41599 nm
20
130 millió Ft 3,1 ezer Ft/m²
Eladó mezőgazdasági ingatlan, Szokolya
Ingatlan iroda logó

Összes eladó mezőgazdasági ingatlan hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 4 hónapja
Eladó nyaraló Szokolya 25 nm
18
24,9 millió Ft 996 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szokolya
25 m² terület
1037 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.