Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Szűcsii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Szűcsii ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Szűcsi

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szűcsi 104 nm
K
12
13,8 millió Ft 132,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szűcsi
Ingatlan iroda logó
104 m² terület
1036 m² telek
4 szoba

Frissítve: 2 napja
Eladó ház Szűcsi 1100 nm
11
38 millió Ft
Eladó ikerház, Szűcsi
Ingatlan iroda logó
1100 m² telek
5 szoba

Frissítve: 4 napja
Eladó ház Szűcsi 212 nm
12
25 millió Ft 117,9 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szűcsi
Ingatlan iroda logó
212 m² terület
313 m² telek
3+2 fél szoba

Frissítve: 9 napja
Eladó ház Szűcsi 81 nm
K
11
26 millió Ft 321 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szűcsi
Ingatlan iroda logó
81 m² terület
970 m² telek
3 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó nyaralók

Frissítve: 11 napja
Eladó nyaraló Szűcsi 20 nm
10
11 millió Ft 550 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szűcsi
Ingatlan iroda logó
20 m² terület
120 m² telek
2 szoba

Frissítve: 19 napja
Eladó nyaraló Szűcsi, Kincses u. 26 nm
19
4,8 millió Ft 184,6 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szűcsi, Kincses u.
Ingatlan iroda logó
26 m² terület
1120 m² telek
2 szoba

Feltöltve: 3 hónapja
Eladó nyaraló Szűcsi 25 nm
4
16,8 millió Ft 672 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szűcsi
25 m² terület
1 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 éve
Eladó nyaraló Szűcsi, Színes utca 1026. 60 nm
1
10 millió Ft 166,7 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Szűcsi, Színes utca 1026.
60 m² terület
1120 m² telek
1+1 fél szoba

Összes eladó nyaraló hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 22 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Szűcsi 1920 nm
20
139 millió Ft 72,4 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Szűcsi
Ingatlan iroda logó
1920 m² terület

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.